Yıldız futbolcudan olay açıklama! "Kulübüm izin vermiyor, Fenerbahçe'ye gelemiyorum..."21.02.2022

Yıldız futbolcudan olay açıklama! "Kulübüm izin vermiyor, Fenerbahçe'ye gelemiyorum..."

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Brezilya Serie A'da Independiente'den, Internacional'e transfer olan Fabricio Bustos, Fenerbahçe'den Eylül 2021'de transfer teklifi aldığını açıkladı.

Gökhan Gönül ile yollarını ayırdıktan sonra sağ bek bölgesi için elinde sadece Nazım Sangare'yi bulunduran ve bu bölge için transfer yapamayan Fenerbahçe, eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Sağ bek bölgesi yapılan transfer çalışmalarında son anda iptal olan bir transfer görüşmesi ortaya çıktı.

ARJANTİNLİ FUTBOLCU AÇIKLADI

Sabah'ta yer alan haberde, Arjantin takımlarından Independiente'den, Brezilya Ligi ekibi FC Internacional'e transfer olan Fabricio Bustos, Fenerbahçe itirafında bulundu. 25 yaşındaki sağ bek Fabricio Bustos, sarı-lacivertlilere transferinin son anda gerçekleşmediğini açıkladı.

Latin Amerika basınına konuşan 25 yaşındaki sağ bek, Fenerbahçe'den Eylül 2021'de transfer teklifi aldığını belirtti. Independiente'de sorun yaşadığı dönemde Fenerbahçe'nin teklifte bulunduğunu söyleyen Bustos'un açıklamalarına göre Independiente yetkilileri transferin gerçekleşmesine onay vermedi.

KULÜPLE İPLER KOPTU

Kulüp yetkililerinin Bustos'un Fenerbahçe'ye tranferini engellemesinin ardından iki taraf arasında ipler koptu. 

(Kaynak/Akşam)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
2639 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP