Vitor Pereira'nın Fenerbahçe'den alacağı tazminat belli oldu!23.12.2021

Vitor Pereira'nın Fenerbahçe'den alacağı tazminat belli oldu!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Son olarak Vitor Pereira ile yollarını ayıran Fenerbahçe'de Ali Koç, 3.5 yıllık başkanlık döneminde sadece tazminatlar için 11 milyon euro ödeme yaptı. Ali Koç'un son olarak Vitor Pereira'ya 2,5 milyon euro tazminat ödediği öne sürüldü. 

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un Vitor Pereira'yı göndermesinin yankıları sürerken Portekizli teknik adamın tazminatı da tartışma konusu oldu. Henüz birkaç hafta önce 'Vitor Pereira'nın tazminatı yok' diyen Ali Koç'un 53 yaşındaki çalıştırıcıya 2,5 milyon euro tazminat ödediği iddia edildi.

ALİ KOÇ'TAN VITOR PEREIRA'YA 2,5 MİLYON EURO TAZMİNAT

Takvim'in haberine göre son olarak Vitor Pereira'ya 2,5 milyon euro tazminat öderken Ali Koç'un 3,5 yıllık başkanlık döneminde sadece tazminatlar için ödediği rakam 11 milyon euroya yükseldi.

AYKUT KOCAMAN VE COCU'YA TOPLAM 4 MİLYON EURO

Göreve gelir gelmez Aykut Kocaman'ı gönderen ve 1.5 milyon euro tazminat ödeyen Ali Koç, Cocu'yu göreve getirdi ancak Hollandalı hocanın da sözleşmesi 2.5 milyon euroya feshedildi.

MAX KRUSE'YE DE 4,5 MİLYON EURO

Yine Ali Koç döneminde transfer edilen ancak şok bir şekilde takımdan ayrılan Max Kruse'ye açılan dava kaybedildi. Alman yıldıza 4.5 milyon euro tazminat ödenmesine karar verildi.

ALİ KOÇ VITOR PEREIRA İLE TARİHE GEÇTİ!

Aziz Yıldırım döneminde de görev yapan Pereira sözleşmesinin feshedilmesi sonrası 1.9 milyon Euro tazminata hak kazanmıştı. Ali Koç başkanlık koltuğuna oturur oturmaz, Pereira'ya parasını ödemişti. Böylece Koç aynı teknik adama iki kez tazminat ödeyerek tarihe geçti.

(Kaynak/Akşam)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
402 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP