Newcastle United'ın sahibinden Fenerbahçeli futbolcuya servet!02.04.2022

Newcastle United'ın sahibinden Fenerbahçeli futbolcuya servet!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Süper Lig'de sezonu üst sıralarda bitirmek isteyen Fenerbahçe'de yeni sezon çalışmaları başladı. Başkan Ali Koç, “5-6 futbolcumuza çok yoğun ilgi var" derken gözler Szalai ve Kim Min Jae'ye çevrildi. Macar futbolcu Szalai'nin talip sayısı 4'e çıkarken bonservisi belli oldu. Öte yandan Kim Min Jae ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

'5-6 futbolcumuza büyük ilgi var'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, KKTC’de katıldığı etkinlikte konuştu. Başkan Koç, “5-6 futbolcumuza çok yoğun ilgi var. Ancak hepsinin yerini doldurmak çok zor. Kim Min Jae’yi 1 sene önce Jose Mourinho istedi. 14 milyon euroya vermediler. Osayi-Samuel Türkiye’deki en iyi sağ bek. Transferde 3-4 futbolcuyu belirledik. Sol bekimiz, kanadımız, sağ bekimiz zayıf yanlarımız. Altay ve Serdar’la görüşmeler sürüyor” dedi.

Talipleri her geçen gün artıyor

Fenerbahçe'ye Güney Kıbrıs'tan geldiği günden bu yana adını her geçen gün daha da fazla kulübe duyurmayı başaran ve taraftarların sevgilisi haline gelen Attila Szalai'nin talipleri her geçen gün artıyor.

Takvim'de yer alan habere göre Macar stopere Milan ve Newcastle United  talip oldu.

Fenerbahçe fiyatı belirledi

Fenerbahçe yönetiminin Szalai için 20 milyon Euro fiyat belirlediği ve bu rakamın artması için beklemeye geçtiği de gelen haberler arasında.

(Kaynak/Takvim)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
318 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP