Fenerbahçe'de Anlaşma Tamam!m03.03.2022

Fenerbahçe'de Anlaşma Tamam!m

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

1907 Fenerbahçe Derneği, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı'na sezon sonuna kadar forma kol sponsoru oldu.

Ülker Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, yönetim kurulu üyesi Kemal Danabaş, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve 1907 Fenerbahçe Derneği Genel Sekreteri Cenk Soner katıldı.

Burada açıklamada bulunan Burak Kızılhan, yanlarında olmaları dolayısıyla 1907 Fenerbahçe Derneği'ne teşekkür etti.

1907 Fenerbahçe Derneğinin kuruluş amacının Fenerbahçe'ye hizmet olduğunu hatırlatan Kızılhan, "Fenerbahçe'miz ne zaman ne şekilde neye ihtiyaç duyarsa kulübümüzün en büyük destekçisi olan, kuruluş amacı Fenerbahçe'ye hizmet olan 1907 Fenerbahçe Derneğine kadın futbol takımımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle diğer tüm derneklerimize de sevgilerimizi saygılarımızı sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kemal Danabaş ise "Kadın futbol takımımızın sahada göstermiş olduğu mücadeleyle ne kadar güçlü temeller attığımızı görüyoruz. Bu temellerde yanımızda duran, sponsorluk desteği veren 1907 Fenerbahçe Derneği, takımın gelişmesinde önemli bir destek olmuştur. Yeni kurulan takımların zaman ihtiyacı vardır. Biz sürenin kısalması için elimizden geleni yapıyoruz. Taraftarların takımımıza önemli teveccüh gösterdiğini görüyoruz. Türkiye'nin dör bir yanından aldığımız mesajlar son derece olumludur." diye konuştu.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
1893 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP