Fenerbahçe bombayı patlattı! O futbolcuyu transfer etti...18.03.2022

Fenerbahçe bombayı patlattı! O futbolcuyu transfer etti...

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Fenerbahçe, Altınordu’dan 17 yaşındaki kaleci Atahan Arslan’ı transfer etti. Sarı lacivertli kulüp dün altı genç oyuncusu ile sözleşmeye imza atmıştı.

Fenerbahçe'de genç oyuncular Ferdi Kadıoğlu, Arda Güler, Muhammed Gümüşkaya, Melih Bostan, Osman Ertuğrul Çetin ve İsak Vural ile yeni sözleşme imzalamıştı. Yapılan imza töreninde başkan Ali Koç'ta sorulara yanıt vermişti. 

Beşiktaş maçında üç penaltı kurtardı
Genç oyunculara forma şansı vererek Türk futboluna kazandırmayı hedefleyen Fenerbahçe, Altınordu'dan 17 yaşındaki kaleci Atahan Arslan'ı transfer etti. Arslan Fenerbahçe antrenmanlarında yer aldı. Atahan Arslan 2019 yılında penaltılara kalan Beşiktaş maçında kurtardığı üç penaltı ile takımı Altınordu'ya U15 Türkiye Şampiyonu yapmıştı.

Tahir Karapınar: Onları en iyi şekilde yetiştirmek istiyoruz
Fenerbahçe Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar dün yapılan tören sonunda konuştu, "Çok gururluyum. Fenerbahçe'ye kültürlü oyuncular yetiştirmek istiyoruz. Bana büyük teveccüh gösteriliyor. Onlar benim evlatlarım gibi. Onları en iyi şekilde yetiştirmek istiyoruz. Bu fırsat verildiği için çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

(Kaynak/Ajansspor)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
1864 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP