Ali Koç'un Jorge Jesus'u neden açıklamadığı belli oldu!08.05.2022

Ali Koç'un Jorge Jesus'u neden açıklamadığı belli oldu!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Fenerbahçe'nin Jorge Jesus'da yaşadığı sürüncemeyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Jorge Jesus'da anlaşma aşamasına gelen Fenerbahçe'nin Portekizli teknik adamı Yeni Spor Yasası sebebiyle açıklayamadığı öne sürüldü. Başkan Ali Koç'un konuyla ilgili Ankara'ya gideceği belirtildi.

Fenerbahçe'de tek gündem Jorge Jesus. Yeni sezona yeni teknik direktörle girmek isteyen Fenerbahçe'de başkan Ali Koç haftalardır Jorge Jesus ile temaslarını sürdürüyordu. Portekizli teknik adamda büyük yol kat eden Sarı-Lacivertlilerin konuyla ilgili hâlâ resmi açıklama yapmamasıyla ilgili çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

FENERBAHÇE'NİN JORGE JESUS'U AÇIKLAYAMAMA SEBEBİ...

Ajansspor'un haberine göre Fenerbahçe'nin Jorge Jesus'u açıklayamama sebebi Yeni Spor Yasası. Jorge Jesus ile anlaşma aşamasına gelen Fenerbahçe'nin, yeni yasadaki kritik nedenlerden dolayı Portekizli teknik adamla ilgili resmi açıklamayı yapamadığı belirtildi.

FENERBAHÇE'DEN SPOR YASASIYLA İLGİLİ DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Jorge Jesus, Joachim Löw gibi isimlerle imza atılması durumunda bütçenin aşılmasından korkarak resmi adımları atamadığı iddia ediliyor. Ali Koç'un Jorge Jesus görüşmelerinden fotoğrafın basına sızdığı gün konuyla ilgili kulüpten bir açıklama yapılmış ve "Kulübümüz kaynaklarınca daha önce de bilgilendirme yapıldığı şekilde, teknik direktör sürecinde tüm seçenekler etraflıca ve kapsamlı şekilde, harcama limitlerinden yeni spor yasasına kadar her detay dikkate alınarak yürütülmektedir" ifadeleri kullanılmıştı.

BAŞKAN ERDOĞAN'LA GÖRÜŞECEKLER

Fenerbahçe'nin yanı sıra birçok kulübün de Yeni Spor Yasası'yla ilgili Ankara'ya gidip Başkan Recep Tayyip Erdoğan da dahil olmak üzere birçok isimle söz konusu yasanın tartışılan maddeleriyle ilgili görüşmeler gerçekleştireceği belirtildi.

HAPİS CEZASI ENDİŞESİ

Özellikle başkan ve yönetim kurulunun mali yükümlülüklere aykırı hareket etmeleri halinde 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılacak olmasını düzenleyen madde kulüpleri endişelendiriyor.

(Kaynak/Ajansspor)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
190 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP