Ali Koç'tan yılın transfer bombası! Galatasaray'a öyle bir gol attı ki... 01.02.2022

Ali Koç'tan yılın transfer bombası! Galatasaray'a öyle bir gol attı ki...

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Galatasaray'da taraftarların transferi için nöbet tuttuğu Gedson Fernandes elden kaçıyor. Galatasaray yönetiminin ağırdan aldığı transfer sonrası oyuncunun Fenerbahçe'ye önerildiği ve son sözü Ali Koç'un söyleyeceği iddia edildi.

Ara transfer döneminin kapanmasına 1 hafta kala çok sıcak gelşimeler yaşanıyor. Galatasaray yönetimi uzun zamandır gündemin yer alan Gedson Fernandes konusunda frene bastı. Hem teknik direktör Domenec Torrent'in olumsuz raporu hem de yabancı kontenjanındaki kriz nedeniyle sarı kırmızılıların görüşmeleri askıya aldığı ortaya çıktı.


MALİYET ARAŞTIRILIYOR

Bu gelişme sonrasında Gedson Fernandes'in menajeri Ahmet Bulut'tan şok bir hamle geldiği öğrenildi. Bulut'un Fenerbahçe ile temasa geçtiği ve Portekizli yıldızı teklif ettiği iddia edildi. Orta alanda sıkıntı yaşayan Fenerbahçe'nin Gedson'la ilgili şu an araştırma aşamasında olduğu belirlendi. Eğer yönetim maliyet olarak transferi mantıklı bulursa genç yıldızla ilgili hamle yapabilir. Başkan Ali Koç'un önümüzdeki 24 saat içinde kesin kararını vereceği ve Gedson'la ilgili Fenerbahçe'nin tutumunun belli olacağı ifade edildi. Öte yandan Portekiz'in önde gelen yayın organlarından A Bloga gazetesi, Galatasaray'ın kararsız tutumu sonrası Benfica'nın yapılan anlaşmayı iptal ettiğini duyurdu.

(Kaynak/Takvim)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
4623 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP