Ali Koç'tan Yılın Bombası! "5 Milyon Euro Karşılığında..."13.01.2022

Ali Koç'tan Yılın Bombası! "5 Milyon Euro Karşılığında..."

Tahmini Oyla  1 - 1 Oy

Takımın başına geçici olarak İsmail Kartal'ı getiren Fenerbahçe'nin, dünyaca ünlü teknik direktör Joachim Löw ile el sıkıştığı iddia edildi. Almanya'da Joachim Löw ile bizzat görüşen Ali Koç'un tecrübeli teknik direktörü ikna ettiği kaydedildi. İşte detaylar...

LÖW'E 5, YARDIMCILARINA 1,5

Ajansspor'un haberine göre, daha önce anlaşmaya varılamayan Alman çalıştırıcı, Ali Koç'un Almanya'ya giderek, bizzat görüşmesi ile sonrasında yapılan planlama, Löw'ün teklifi kabul etmesinde etkili olduğu kaydedildi. Joachim Löw için yıllık 5 milyon euro ve yardımcıları için de yıllık 1.5 milyon euro verilecek.

SEZON SONUNA KADAR YAKINDAN TAKİP EDECEK

Sarı-lacivertli takımın başkanı Ali Koç, yeni sezon planlamaları konusunda görüşmeler yaptığı Joachim Löw ile her konuda anlaşmaya vardı. Koç, takımdaki futbolcuların bütün bilgilerini içeren dosyalar hocaya verdi. Löw, takımı sezon sonuna kadar yakından takip edecek.

İŞTE LÖW KARARLARI

- Samandıra tesislerinde sadece sportif direktör ve futbolcular bulunacak. Yöneticiler tesise ancak Löw'den izin alarak gelecek.

- Futbol tamamen Löw'e bağlanacak.

- Takıma önümüzdeki sezon için 5-6 transfer takviyesi ve 30 ile 35 milyon euroluk transfer bütçesi garantisi sunulacak.

(Kaynak/Ajansspor)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (1)

Ya Ali Koç sen nezaman akılllanaçaksın yabancıya para verevere feneri bitireceksin ya Aykut kocaman sana ne yapıda getirmek istemiyorsun uefada yarıfinal oynattı hemde kulüp başkanı. Bence teknik direktör de sorun yok sorun kulüp başkanlarından. İstifa, istifa, istifa. Ali Koç istifa

Ebubekir çolak: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
6381 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP