Ali Koç'tan dengeleri değiştirecek hamle!14.01.2022

Ali Koç'tan dengeleri değiştirecek hamle!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla teknik direktörlük görevi için İsmail Kartal ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandığını duyurdu. Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada, 2022-2023 sezonu için yapılanmanın detaylarının ilerleyen günlerde netleşeceği öğrenildi. Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un bir ilke imza atacağı Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı...

BİR İLK! LOW PROJESİ 
Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe Kulübü geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte sezon sonuna kadar teknik direktörlük görevi için İsmail Kartal ile anlaşma sağladı. Sarı-lacivertlilerde 2022-2023 sezonu planlamasının da ilerleyen günlerde netleşeceği belirtildi. Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un uygulamaya koymayı düşündüğü Joachim Löw projesinin detaylarına Milliyet ulaştı.

ALİ KOÇ, ALMANYA'DA 
Fenerbahçe’de teknik direktör konusundaki yoğun mesai devam ediyor. Başkan Ali Koç, Joachim Löw ile görüşmek üzere Almanya’ya gitti ve görüşmelerine resmen başladı.

ESAS OLARAK PLAN VE PROJELER 
Fenerbahçe Başkanı, Alman teknik direktörle maddi olarak bir sorun yaşamıyor, yaşanmayacağına inanıyor ve bu konuda fedakarlık yapmaktan da çekinmiyor. İkili görüşmelerde esas olarak futbol takımı için uygulanacak plan ve projeler üzerinde duruluyor.

LOW İNCE ELEYİP, SIK DOKUYOR 
Almanya Milli Takımı’ndaki 17 yıllık sürenin ardından yeniden bir kulüp takımında görev almaya hazırlanan Joachim Löw ince eleyip sık dokuyor.

PREMIER LİG MODELİ 
Almanya’daki oturmuş planlarını kulüp takımına da taşımayı düşünüyor. Bu nedenle maddi konulardan daha çok idari ve teknik konular üzerinde duruluyor. Burada da İngiltere’dekine benzer ‘menajer-antrenör’ sistemi öne çıkıyor.

TÜM KONULARDA SORUMLULUK İSTEDİ 
Bir dönem Manchester United’da Alex Ferguson, Arsenal’de Arsene Wenger başta olmak üzere Premier Lig kulüplerindeki yapı ele alınıyor. Çünkü Löw, futbol takımının A’dan Z’ye tüm konularında esas sorumlu isim olmak istiyor.

HEYECANLANDIRAN SİSTEM 
Başkan Ali Koç, Joachim Löw konusunda bir hayli istekli bulunuyor. Löw’ün Almanya Milli Takımı’ndaki başarıları, kurmak istediği futbol sistemi ve uluslararası anlamdaki deneyimi herkesi heyecanlandırıyor.

(Kaynak/Milliyet)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
856 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP