Ali Koç, 4 futbolcunun biletini kesti!24.04.2022

Ali Koç, 4 futbolcunun biletini kesti!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Fenerbahçe'de şimdiden gelecek sezonun planlamaları yapılmaya başlanmışken belirsizliğini koruyan konulardan birisi de başka takımlara kiralanan futbolcular olmakta. Yönetimin aldığı son kararda bu futbolcularla yola devam etmek istemediği öğrenildi.
Süper Lig devlerinden Fenerbahçe'de bu sezon işler istenildiği gibi gitmezken şimdiden gelecek sezonun planlamalarına başlanılmış durumda. Gelecek sezonun planlamalarına başlayan takımda transferde sürpriz isimler gelmeye devam ediyor. Fenerbahçe'de ayrıca sezon başında başka takımlara kiralanan futbolcuların durumu da kafaları karıştırmış durumda. Son gelen bilgiye göre yönetim bu futbolcularla yola devam etmek istemiyor.

Kendilerine takım bulmaları istenecek
Fenerbahçe'de Samatta, Antwerp'te; Lemos, Beerschot'ta, Meyer, Midtjylland'da; Allahyar ise Hull City'de kiralık olarak forma terletiyor. Fenerbahçe bu dört ismi de yeni sezonda kadrosunda düşünmüyor. Futbolcularla ilgili başka sıkıntılar da göze çarpmakta.

Gittikleri takımlarda hayal kırıklığı oldular
Fenerbahçe için en büyük sıkıntı ise kiraladıkları futbolcuların gittikleri takımlarda da büyük hayal kırıklığı yaratması oldu. Bu nedenle şimdilerde oynadıkları takımların bonservislerini alma ihtimali çok düşük. Yönetim, transfer bütçesi yaratmak içim Samatta, Lemos, Meyer ve Allahyar'ı bonservisiyle göndermek istemekte fakat talip çıkmaması durumunda bu futbolcular yeniden kiralanacaklar. Futbolcular ile ilgili önümüzdeki günlerde dikkat çeken gelişmelerin olabileceği ise söz konusu. Bu anlamda gözler takımda kiralanan isimlere çevrilmiş durumda.


(Kaynak/haber365)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
283 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP